SEZON 2015 – REJS NA ALANDY

Kochani, warto już zaplanować sobie letnie eskapady. W tym roku jacht LOBO DE MAR wybiera się na Alandy. Zapowiada się kolejny wspaniały rejs naszym jachtem. Komfort, emocje, przygoda i bezpieczeństwo gwarantowane. Fotograficzna i filmowa relacja z rejsu. Jest jeszcze wolna dwuosobowa kabina! Wspaniały rejs stażowy dla tych, którzy pną się w górę żeglarskich patentów, jak i dla tych, którzy uwielbiają piękną turystykę. Zadzwoń (601974657) lub napisz (kptlobo@wp.pl) <> Rejs na przełomie czerwca i lipca >>>
TRASA REJSU
GDYNIA > (205Nm) Ventspils > (124Nm) Karla > (94Nm) Turku > (89Nm) MARIENHAMN > (114Nm) Nyneshamn > (106Nm) Boda > ((154Nm) Władysławowo > (31Nm) GDYNIA <> Total = 917Nm; 15 dni; 190h żeglugi; 8 portów.
Możliwe zmiany w trasie i odwiedzanych portach w zależności od warunków meteo, jak i od wspólnych decyzji Załogi, zgodnie z zasadą „płyniemy kiedy chcemy, jak chcemy i dokąd chcemy” – ma być wesoło, przyjemnie i szczęśliwie! Ze względu na ograniczenia urlopowe rejs musi się zamknąć w 15-dniach.
ZAPRASZAM – Kapitan LOBO.
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Zapraszam!

Dodaj komentarz